Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Profesjonalne cążki do paznokci

Oferujemy profesjonalne cążki do paznokci w wielu odsłonach. To ostre narzędzia pozwalające na wycinanie skórek i odstających elementów stylizacji. Umożliwiają one łatwe utrzymanie w czystości poprzez sterylizację. Nasze cążki do skórek profesjonalne różnią się od siebie wielkością i kolorem. To narzędzia wielorazowe, pozwalające na łatwe i dokładne oczyszczenie.

Dłutka do paznokci

W skład naszego asortymentu wchodzi również dłutko do paznokci, niezbędne w trakcie obrabiania skórek. Pozwala ono na przygotowanie płytki do pokrycia jej lakierem. Dłutko do skórek to również produkt niezwykle wytrzymały i wielorazowy. Nasze kopytka doskonale dopełniają profesjonalne zestawy do paznokci, pozwalając na stosowanie u wielu klientek z zachowaniem pełnej higieny.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem. Oferujemy produkty, które są nie tylko wytrzymałe i funkcjonalne, lecz także bardzo estetyczne. Wiele z nich łączy w sobie kilka barw, tworząc piękny, tęczowy efekt. Oferujemy też ostre radełka pomocne w trakcie obrabiania skórek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl