Opcje przeglądania
Producenci

Pędzelki/Szczoteczki

Szczoteczki do brwi i rzęs

W trakcie wykonywania zabiegów na brwi i rzęsy konieczne jest wykorzystanie specjalnych szczoteczek. Pozwalają one na rozdzielenie włosków, zapobiegając ich sklejaniu. Z akcesoriów tego typu korzysta się zarówno w trakcie przygotowania do zabiegu, jak i na każdy innym jego etapie. W profesjonalnych salonach kosmetycznych wykorzystuje się przede wszystkim jednorazowe szczoteczki do brwi. Są one bowiem wykonane z materiałów, które nie pozwalają na dokładne oczyszczenie, dlatego muszą być wymieniane po każdym kliencie.

Jednorazowe szczoteczki do rzęs i brwi są pakowane w większe zestawy, co pozwala na zaopatrzenie salonu kosmetycznego w niezbędne akcesoria na długi czas. Poszczególne produkty różnią się od siebie przede wszystkim kolorem. Oferujemy szczoteczki różowe, niebieskie, fioletowe czy czarne. Zostały one wykonane z silikonu, który łatwo rozdziela włoski i nie powoduje ich uszkodzenia.

Szczoteczki są jednymi z wielu akcesoriów wykorzystywanych w trakcie stylizacji. Niezbędne są też aplikatory do rzęs, pozwalające na precyzyjne doklejanie poszczególnych włosków. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl