Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Promocje

Jednorazowe zestawy do pedicure

W Twoim salonie, w którym wykonujesz dla Klientek stylizacje paznokci, nie może zabraknąć sprzętu, jakim jest jednorazowy zestaw do pedicure. Pozwoli Ci on nie tylko wykonać niezbędne skrócenie paznokcia, ale także nadać mu odpowiedni kształt, wypolerować płytkę i odsunąć skórki. Ponadto, ze względu na przeznaczenie do pojedynczego użytku, produkty te zapewnią również higieniczne warunki pracy.

W skład podstawowych, dostępnych w naszym sklepie kompletów wchodzą:

  • pilnik,
  • blok polerski,
  • patyczek drewniany,
  • kapturek.

Egzemplarze rozbudowane zawierają także szczoteczkę do czyszczenia paznokci.

Produkty, w zależności od tego, który zestaw jednorazowy do pedicure wybierzesz, mogą się różnić, np. kolorem i wielkością kapturka czy kształtem oraz grubością pilnika. Dlatego sprawdź, których artykułów potrzebujesz i czy wybrany komplet na pewno zawiera je wszystkie.

Produktów z naszego sklepu możesz używać nawet jeśli nie prowadzisz salonu kosmetycznego, ale planujesz wykonanie pięknej stylizacji paznokci w domu.

Jednorazowe zestawy do pedicure a higiena

Jednorazowe zestawy do pedicure, jak sama nazwa mówi, pozwalają na wykorzystanie tylko u jednej klientki. Są to bowiem produkty, których nie da się wysterylizować. Pozostające na nich cząsteczki skóry i płytki paznokcia mogą być siedliskiem bakterii. Zestaw do pedicure stworzony z myślą o jednorazowym zastosowaniu jest zatem bardzo tani, pozwalając na wymienianie akcesoriów dla każdej klientki. To niewielkie opakowania, mieszczące w sobie akcesoria niezbędne do przygotowania płytki do nałożenia lakieru. Obejmują pilniki jednorazowe do paznokci, bloczki poleskie, patyczki drewniane, kapturki i inne akcesoria wykorzystywane w trakcie pedicure. Jednorazowy zestaw do pedicure sprawdzi się doskonale przede wszystkim w salonie kosmetycznym, pozwalając na zadbanie o higienę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl