Producenci

ALL IN ONE – PINK 50g.

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 140,00 zł 140.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Nails Company
Kod produktu: 461

Opis

All In One Pink jest to jednofazowy żel mający mleczno-różową barwę. Produkt idealny do zadań specjalnych!

Przy jego aplikacji nie trzeba nakładać bazy. Posiada dużo pigmentu, przez co doskonale pokrywa łożysko paznokcia i retuszuje niedoskonałości które są na płytce paznokcia. 

Żel All In One Pink jest to idealna baza pod kolory neonowe, pastelowe, a także wspaniale sprawdzi się jako kolor na przedl€żonym paznokciu oraz na naguralnej płytce.  

Jego mleczno-różowy odcień zauroczy, każdą fankę jasnych paznokci o delikatnym i naturalnym wyglądzie.

Dzięki właściwościom samopoziomującym po utwardzeniu w lampie nie wymaga zbyt dużej obróbki pilnikiem. Doskonały dla stylistek paznokci, z doświadczeniem, pracujących już na żelach o rzadkiej bądź średniogęstej konsystencji. Polecany do stylizacji typu french oraz babyboomer.

Zalecamy łączenie żeli jednofazowych z preparatami pomocniczymi. 

Kolor: Mleczno-różowy
Zastosowanie: Przedłużanie i budowa 

Konsystencja: Średnio gęsty (samopoziomujący)
Czas utwardzania: 30 sekund w lampie UV/LED i 120 sekund w lampie UV.
Dostępne pojemności: 15g/50g.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl